KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16926144
nr 1692 6144
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, Storat Karlsö, "Sankt pers nycklar", 2015,37x54 cm, yttermått inklusive ram: 57x71 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 april 2025
kl 18:21:57
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)